Home

priza canal Philadelphia cat sa terminat steaua craiova Perfect terasament Umili

Universitatea Craiova i-a găsit "antidot" lui Octavian Popescu înaintea  derby-ului cu FCSB: "Gata, s-a terminat! L-ai 'curățat'!" - Antena Sport
Universitatea Craiova i-a găsit "antidot" lui Octavian Popescu înaintea derby-ului cu FCSB: "Gata, s-a terminat! L-ai 'curățat'!" - Antena Sport

Mihai Stoica, uimit de ce s-a întâmplat la meciul dintre FCSB și  Universitatea Craiova: “Nu mi-am imaginat” | SuperLiga | iAM SPORT
Mihai Stoica, uimit de ce s-a întâmplat la meciul dintre FCSB și Universitatea Craiova: “Nu mi-am imaginat” | SuperLiga | iAM SPORT

U Cluj - Universitatea Craiova, 1-1 în etapa 10 din SuperLiga. Nistor le ia  oltenilor două puncte în prelungiri. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro
U Cluj - Universitatea Craiova, 1-1 în etapa 10 din SuperLiga. Nistor le ia oltenilor două puncte în prelungiri. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

FCSB - Universitatea Craiova 1-1, în etapa 26 din SuperLiga. Oltenii smulg  un punct în prelungiri. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro
FCSB - Universitatea Craiova 1-1, în etapa 26 din SuperLiga. Oltenii smulg un punct în prelungiri. Cum arată clasamentul - Fanatik.ro

FCSB "pleacă decimată" de la Arad, fără jucători importanţi pentru meciul  cu Universitatea Craiova, pe Stadionul Steaua: "Are probleme mari"
FCSB "pleacă decimată" de la Arad, fără jucători importanţi pentru meciul cu Universitatea Craiova, pe Stadionul Steaua: "Are probleme mari"

CS Universitatea Craiova Legends - 𝟭𝟵𝟳𝟰. 𝗣𝗢𝗩𝗘𝗦𝗧𝗘𝗔  𝗖𝗔𝗠𝗣𝗜𝗢𝗡𝗜𝗟𝗢𝗥 ☑ 𝗦𝗛𝗔𝗥𝗘 👍 𝗟𝗜𝗞𝗘 S-a încheiat campionatul  1972-73 şi cea mai bună clasare a Universităţii din existenţa ei de nouă  ediţii de divizie A
CS Universitatea Craiova Legends - 𝟭𝟵𝟳𝟰. 𝗣𝗢𝗩𝗘𝗦𝗧𝗘𝗔 𝗖𝗔𝗠𝗣𝗜𝗢𝗡𝗜𝗟𝗢𝗥 ☑ 𝗦𝗛𝗔𝗥𝗘 👍 𝗟𝗜𝗞𝗘 S-a încheiat campionatul 1972-73 şi cea mai bună clasare a Universităţii din existenţa ei de nouă ediţii de divizie A

Universitatea Craiova a pierdut prima manşă cu Partizan Belgrad, în Youth  League. Cât s-a terminat meciul
Universitatea Craiova a pierdut prima manşă cu Partizan Belgrad, în Youth League. Cât s-a terminat meciul

FC U Craiova - FCSB Live Video Online în etapa 1 din Superliga

FCU Craiova - FCSB 1-3. Roș-albaștrii încep în forță noul campionat

FCSB - Universitatea Craiova 3-0 | Echipa lui Charalambous, victorie clară,  după o primă repriză magică - Eurosport
FCSB - Universitatea Craiova 3-0 | Echipa lui Charalambous, victorie clară, după o primă repriză magică - Eurosport

Universitatea Craiova - FCSB 1-2 | "Roș-albaștrii" au marcat la singurele  șuturi pe poartă și revin în lupta la titlu - Eurosport
Universitatea Craiova - FCSB 1-2 | "Roș-albaștrii" au marcat la singurele șuturi pe poartă și revin în lupta la titlu - Eurosport

Superliga: FCSB câștigă autoritar cu Universitatea Craiova - spotmedia.ro

FCSB a umilit CS Universitatea Craiova! Au luat bătaie cu 3-0

Anunț important despre Octavian Popescu. “Gata s-a terminat!” Declarația  oltenilor înainte de Universitatea Craiova - FCSB - Playsport
Anunț important despre Octavian Popescu. “Gata s-a terminat!” Declarația oltenilor înainte de Universitatea Craiova - FCSB - Playsport

VIDEO SuperLiga: FCSB câștigă spectaculos cu Universitatea Craiova -  HotNews.ro
VIDEO SuperLiga: FCSB câștigă spectaculos cu Universitatea Craiova - HotNews.ro

VIDEO | FC U Craiova 1948 - FCSB 0-2. O nouă victorie pentru Mihai Pintilii  în Superligă. Oltenii au ratat mai multe ocazii
VIDEO | FC U Craiova 1948 - FCSB 0-2. O nouă victorie pentru Mihai Pintilii în Superligă. Oltenii au ratat mai multe ocazii

Umilinţă totală în Ghencea! S-a terminat FCSB-CSU Craiova. Elias  Charalambous l-a distrus pe Laurenţiu Reghecampf - Sportbull
Umilinţă totală în Ghencea! S-a terminat FCSB-CSU Craiova. Elias Charalambous l-a distrus pe Laurenţiu Reghecampf - Sportbull

FCSB - CS Universitatea Craiova 3-0 | K.Olaru a făcut show cu oltenii!  Vicecampioana, lider după victoria fără drept de apel din Ghencea | Sport.ro
FCSB - CS Universitatea Craiova 3-0 | K.Olaru a făcut show cu oltenii! Vicecampioana, lider după victoria fără drept de apel din Ghencea | Sport.ro

LIVETEXT: Craiova-Steaua, rezultat LIVE | DCNews

FCSB - CS Universitatea Craiova 1-1, la debutul în play-off-ul din Liga 1!  Hagi și Petrescu sărbătoresc
FCSB - CS Universitatea Craiova 1-1, la debutul în play-off-ul din Liga 1! Hagi și Petrescu sărbătoresc

FCSB - FCU Craiova 1-1. Roș-albaștrii sunt la retrogradare după un  supermeci!
FCSB - FCU Craiova 1-1. Roș-albaștrii sunt la retrogradare după un supermeci!

FCSB - Craiova, 1-1. FCSB urcă pe locul al treilea în Liga I | Digi24

FCSB - Universitatea Craiova 3-0. Victorie clară pentru vicecampioni |  SuperLiga | iAM SPORT
FCSB - Universitatea Craiova 3-0. Victorie clară pentru vicecampioni | SuperLiga | iAM SPORT

FCSB - Universitatea Craiova 3-0, în etapa 8 din Liga 1