Home

scrisori de acreditare paranteză massmedia clasament danemarca 1 stânga Terminal plan

10 septembrie 2003: Danemarca - România 2-2

Au castigat cu inima! :) Danemarca e in semifinale dupa victoria cu Cehia!  Schick a inscris, dar nu a fost de ajuns! Aici ai tot ce s-a intamplat in  Cehia 1-2 Danemarca
Au castigat cu inima! :) Danemarca e in semifinale dupa victoria cu Cehia! Schick a inscris, dar nu a fost de ajuns! Aici ai tot ce s-a intamplat in Cehia 1-2 Danemarca

Mulțumim, CFR Cluj! România e peste Ungaria, Danemarca, Austria și Serbia  în clasamentul UEFA din acest sezon | Sport.ro
Mulțumim, CFR Cluj! România e peste Ungaria, Danemarca, Austria și Serbia în clasamentul UEFA din acest sezon | Sport.ro

Naționala de futsal a României și-a aflat adversarele din Main Round-ul  preliminariilor pentru FIFA Futsal World Cup! | Federația Română de Fotbal
Naționala de futsal a României și-a aflat adversarele din Main Round-ul preliminariilor pentru FIFA Futsal World Cup! | Federația Română de Fotbal

Preliminarii EURO 2024. Primele țări calificate matematic la turneul final.  Program, rezultate, clasament
Preliminarii EURO 2024. Primele țări calificate matematic la turneul final. Program, rezultate, clasament

România U21 s-a calificat la turneul final al Campionatului European, după 1 -1 cu Danemarca - Stirileprotv.ro

Bombardierul Keşeru. România a învins Danemarca, 2-0, a urcat pe locul 15  în clasamentul FIFA şi şi-a descoperit un golgeter
Bombardierul Keşeru. România a învins Danemarca, 2-0, a urcat pe locul 15 în clasamentul FIFA şi şi-a descoperit un golgeter

Danemarca - Suedia 25-23, la Campionatul European de handbal feminin

Mos Craciun ne-a urcat un loc in clasamentul FIFA! Spania abia pe 10,  Danemarca e sub noi! Cum arata ierarhia | Sport.ro
Mos Craciun ne-a urcat un loc in clasamentul FIFA! Spania abia pe 10, Danemarca e sub noi! Cum arata ierarhia | Sport.ro

DANEMARCA U21 - ROMÂNIA U21 2-1 // FOTO Eșec dramatic în Danemarca!  Florinel Coman ratează un penalty în prelungiri, iar România U21 pierde  primul meci din campania pentru Euro 2021
DANEMARCA U21 - ROMÂNIA U21 2-1 // FOTO Eșec dramatic în Danemarca! Florinel Coman ratează un penalty în prelungiri, iar România U21 pierde primul meci din campania pentru Euro 2021

CM 2022 | Cum arată clasamentele finale ale grupelor de la Campionatul  Mondial! Germania, Uruguay, Danemarca şi Belgia n-au prins optimile -  Antena Sport
CM 2022 | Cum arată clasamentele finale ale grupelor de la Campionatul Mondial! Germania, Uruguay, Danemarca şi Belgia n-au prins optimile - Antena Sport

Ungaria și Danemarca fac un pas important spre EURO 2024 / Italia se impune  la scor în fața Maltei | Flashscore.ro
Ungaria și Danemarca fac un pas important spre EURO 2024 / Italia se impune la scor în fața Maltei | Flashscore.ro

Danemarca a învins Franța, dar nu a câștigat grupa! Insulele Feroe au  produs surpriza serii în Nations League - Eurosport
Danemarca a învins Franța, dar nu a câștigat grupa! Insulele Feroe au produs surpriza serii în Nations League - Eurosport

Industria hotelieră locală este evaluată la 575 de milioane de euro.  România, pe...
Industria hotelieră locală este evaluată la 575 de milioane de euro. România, pe...

Video | Spectacol la CM de handbal masculin! Spania a câștigat derby-ul cu  Germania. Ungaria și Danemarca defilează spre sferturi
Video | Spectacol la CM de handbal masculin! Spania a câștigat derby-ul cu Germania. Ungaria și Danemarca defilează spre sferturi

EURO 2020 - GRUPA B - loturi, meciuri, rezultate, clasament

Danemarca - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament |  Pagina 11 din 19
Danemarca - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament | Pagina 11 din 19

Costel Gâlcă și Vejle, în picaj: echipa românului a pierdut iar în  campionat. Cum arată clasamentul din Danemarca
Costel Gâlcă și Vejle, în picaj: echipa românului a pierdut iar în campionat. Cum arată clasamentul din Danemarca

Clasamentul actualizat al grupei E: patru echipe, despartite de un punct.  Romania, a patra in grupa | Sport.ro
Clasamentul actualizat al grupei E: patru echipe, despartite de un punct. Romania, a patra in grupa | Sport.ro