Home

insuficient ocolire restaurant david popovici omega descongestiona Dalset Prudență

David Popovici a semnat un contract de reprezentare cu Omega | Fotbal | iAM  SPORT
David Popovici a semnat un contract de reprezentare cu Omega | Fotbal | iAM SPORT

David Popovici strălucește la Mondiale! S-a calificat primul în finala de  200 m liber
David Popovici strălucește la Mondiale! S-a calificat primul în finala de 200 m liber

David Popovici devine ambasador OMEGA - Revista Biz - prima revistă de  afaceri din România
David Popovici devine ambasador OMEGA - Revista Biz - prima revistă de afaceri din România

Nataţie: Înotătorul David Popovici, premiat la Mondialele de la Fukuoka |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Nataţie: Înotătorul David Popovici, premiat la Mondialele de la Fukuoka | AGERPRES • Actualizează lumea.

David Popovici, locul 4 la 200 de metri liber, la Campionatele Mondiale de  la Fukuoka
David Popovici, locul 4 la 200 de metri liber, la Campionatele Mondiale de la Fukuoka

News Alert | David Popovici a câștigat medalia de aur la 100 de metri  liber! Românul, în istoria natației mondiale
News Alert | David Popovici a câștigat medalia de aur la 100 de metri liber! Românul, în istoria natației mondiale

David Popovici a devenit campion mondial la înot | NewsIn

David Popovici a semnat un contract fabulos! Lovitură uriașă

Specialiștii sunt în stare de șoc și nu pot identifica motivul pentru care David  Popovici a ratat medalia în finala de 200 de metri! Trei jurnaliști străini  au rămas interziși în fața
Specialiștii sunt în stare de șoc și nu pot identifica motivul pentru care David Popovici a ratat medalia în finala de 200 de metri! Trei jurnaliști străini au rămas interziși în fața

Înotătorul român David Popovici este cel mai tânăr ambasador al brandului  orologer OMEGA - Fine Society
Înotătorul român David Popovici este cel mai tânăr ambasador al brandului orologer OMEGA - Fine Society

O)Mega-contract pentru David Popovici. A semnat chiar înainte să intre în  concurs la CM de la Fukuoka | Sport.ro
O)Mega-contract pentru David Popovici. A semnat chiar înainte să intre în concurs la CM de la Fukuoka | Sport.ro

David Popovici s-a calificat în finala probei de 200 m liber la  Campionatele Mondiale din Japonia
David Popovici s-a calificat în finala probei de 200 m liber la Campionatele Mondiale din Japonia

David Popovici rupe "gura târgului" și la Fukuoka! Un specialist, uluit de  român: "Tipul ăsta e terifiant!" - Eurosport
David Popovici rupe "gura târgului" și la Fukuoka! Un specialist, uluit de român: "Tipul ăsta e terifiant!" - Eurosport

David Popovici, vară de vis! Înotătorul român, palmares ireal în 2022. Ce  performanţe a obţinut în ultimele trei luni - Fanatik.ro
David Popovici, vară de vis! Înotătorul român, palmares ireal în 2022. Ce performanţe a obţinut în ultimele trei luni - Fanatik.ro

David Popovici, după ce a fost la un pas de bronz la JO 2020: Eu nu  consider că am pierdut medalia, consider că am câştigat locul IV | Digi24
David Popovici, după ce a fost la un pas de bronz la JO 2020: Eu nu consider că am pierdut medalia, consider că am câştigat locul IV | Digi24

David Popovici a câștigat medalia de argint în finala probei de 200 m  liber, la Campionatul Mondial de natație în bazin scurt de la Melbourne
David Popovici a câștigat medalia de argint în finala probei de 200 m liber, la Campionatul Mondial de natație în bazin scurt de la Melbourne

Dezvăluire cruntă făcută de David Popovici. A ajuns să nu își mai simtă  mâinile și picioarele în cursa de 200 de metri de la Roma - Playsport
Dezvăluire cruntă făcută de David Popovici. A ajuns să nu își mai simtă mâinile și picioarele în cursa de 200 de metri de la Roma - Playsport

La ce liceu învață David Popovici. Ce a recunoscut sportivul, în cadrul  unui interviu | Antena 1
La ce liceu învață David Popovici. Ce a recunoscut sportivul, în cadrul unui interviu | Antena 1

David Popovici, noul ambasador OMEGA | Haute Culture Magazine

CM de Înot: David Popovici, în semifinalele probei de 200 m liber - Al  treilea timp din serii - HotNews.ro
CM de Înot: David Popovici, în semifinalele probei de 200 m liber - Al treilea timp din serii - HotNews.ro